Śląska Szkoła Pływania

Strona Śląskiej Szkoły Pływania w Katowicach

OVERVIEW

The site szkolaplywania.eu currently has a traffic classification of zero (the smaller the superior). We have examined nine pages within the website szkolaplywania.eu and found zero websites interfacing with szkolaplywania.eu. We were able to detect three public networking accounts enjoyed by this website.

SZKOLAPLYWANIA.EU TRAFFIC

The site szkolaplywania.eu has seen variant amounts of traffic until the end of the year.
Traffic for szkolaplywania.eu

Traffic ranking (by month) for szkolaplywania.eu

Traffic ranking by day of the week for szkolaplywania.eu

WHAT DOES SZKOLAPLYWANIA.EU LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of szkolaplywania.eu Mobile Screenshot of szkolaplywania.eu Tablet Screenshot of szkolaplywania.eu

SZKOLAPLYWANIA.EU SERVER

We identified that a lone root page on szkolaplywania.eu took six hundred and fifty-six milliseconds to stream. Our crawlers could not detect a SSL certificate, so I consider this site not secure.
80.86.90.223

We detected that this domain is operating the Apache operating system.

Śląska Szkoła Pływania

Strona Śląskiej Szkoły Pływania w Katowicach

PARSED CONTENT

The site szkolaplywania.eu states the following, "Trwają już zapisy na kurs jesienny nauczania i doskonalenia pływania, pływania korekcyjnego oraz treningu pływackiego! Uprzejmie informujemy, że do 14 września zapisy przyjmujemy wyłącznie drogą internetową." We noticed that the webpage stated " Z uwagi na okres wakacyjny potwierdzenie zgłoszenia i odpowiedzi na Państwa pytania mogą nastąpić z niewielkim opóźnieniem za co z góry przepraszamy." It also stated " Dni i godziny dyżurów na pływalni podane zostaną w terminie późniejszym. Początek kursów jesiennych to 5 październik 2015 r." The header had śląska szkoła pływania as the highest ranking keyword. This keyword was followed by śląska, szkoła, and nauka pływania which isn't as urgent as śląska szkoła pływania. The other words the site used was szkoła pływania. pływanie is also included but will not be seen by web engines.

ANALYZE MORE WEB SITES

SZKOŁA PŁYWANIA Ja Yhymm. Nauka pływania Katowice, Śląsk

Integracja - Sport - Turystyka - Wypoczynek. Poniżej mapka dojazdu na pływalnię. Życzymy samych przyjemnych chwil spędzonych aktywnie w basenie, co na pewno przełoży się na wasze umiejętności pływackie jak też wpłynie pozytywnie na zdrowie i kondycję.

Szkoła Pływania Krystyny Komendy Pływanie niemowląt i małych dzieci

Do końca sierpnia jestem na urlopie, więc dopiero wtedy uaktualnię listy uczestników, potwierdzę umowy, odpowiem na państwa mejle. O miejscu w grupie decyduje kolejność wpłat na konto. Zapraszam na rodzinną naukę pływania. Niemowlaki od trzeciego miesiąca życia i dzieci do pięciu lat uczestniczą w niej w Opolu od września 2000, w Krapkowicach od kwietnia 2010, a w Strzelcach od kwietnia 2012 roku.

SZKOŁA PODSTAWOWA im. ORŁA BIAŁEGO w PODGÓRZYNIE

PODGÓRZYN - wieś, siedziba władz gminnych, rozciągająca się w dolinie rzeki Podgórnej na wysokości 350 - 480m npm. Dolna część wsi położona w Kotlinie Jeleniogórskiej, górna zaś zaliczana jest do Pogórza Karkonoszy. Pierwsze wzmianki na temat Podgórzyna pochodzą z rejestru biskupstwa wrocławskiego z 1305 roku. SMOK Szkoła Myśląca o Każdym.

Szkoła Podstawowa w Podmoklach Małych

Szkoła Podstawowa w Podmoklach Małych - Strona główna. Zajęcia pozalekcyjne i koła zainteresowań. Tak o nas piszą! Program Operacyjny Kapitał Ludzki. Z Małej Szkoły w Wielki Świat. Zapraszamy na nową stronę internetową naszej szkoły.